Rychlé ubytování
Garance nejnižší ceny Sleva 10 % při rezervaci 5 a více nocí Sleva 10 % od 5. pobytu Parkování zdarma

Lokální potraviny

Chceme, aby se vám u nás líbilo a abyste se k nám rádi vraceli. Proto vám ve spolupráci s LOKALOVE.CZ nabízíme možnost ochutnat to nejlepší od lokálních farmářů, pěstitelů a dalších výrobců, aby váš pobyt tady u nás byl dokonalý do posledního sousta.

Díky službě LOKALNIBEDNY.CZ můžete mít už do 3 dnů od objednání na stole vašeho apartmánu řemeslný chleba, mléčné produkty z blízké farmy, vejce od šťastných jihočeských slepiček nebo třeba vyzrálé hovězí a čerstvého pstruha na gril. Skvěle si pochutnáte, podpoříte místní poctivé podnikatele a svůj pobyt tady si užijete bez starostí, co na snídani, kam na večeři nebo kde v okolí nakoupit kvalitní suroviny.

Vybírat můžete z 5 variant Lokálních beden:

Bedna BASIC: pro náročné, kteří ale vystačí s málem. Pohodlně z ní připravíte vydatnou snídani, chutnou a bohatou svačinu do batohu na celodenní výlet a večer ještě opečete špekáčky na ohni.

Bedna BRUNCH: snídaně do postele, která se může protáhnout až do večera. Tahle bedna zvládne kromě snídaně i svačinu, oběd a večeři s neskutečnou chutí. To vypadá na lahodný den v peřinách.

Bedna VEGGIE: lehká bezmasá víkendovka nejen pro zaryté vegetariány. Užijte si osvěžující víkend bez masa, přesto plný jedinečných chutí a vůní.

Bedna GRILL: večeře na ohni a uhlících. Až vám tahle bedna plná vyzrálého masa, čerstvého pstruha, delikátní zavařené zeleniny a dalších pochutin zavoní pod nosem, budete si přát, aby tenhle pohodový večer u grilu nikdy neskončil.

Bedna KING : víkendová hostina a ještě zbyde. Tahle bedna voní příslibem celovíkendového bezstarostného hodování a najdete v ní naprosto všechno, od křupavého pečiva, přes voňavé maso a špekáčky, čerstvou i zavařenou zeleninu, čatní, sametové sýry, jogurty až po marmelády a další.

Objednávejte jednoduše na e-shopu LOKALNIBEDNY.CZ, zaplaťte pohodlně kartou a vybranou bednu plnou toho nejlepšího, co náš kraj nabízí, můžete mít už do 3 dnů od objednání přímo zde na vašem stole. Objednávku nejlépe zadejte současně s rezervací ubytování, aby na vás bedna mohla čekat již v den vašeho příjezdu.

LOKÁLOVÉ

Sami srdcem i duší na nekončících prázdninách uprostřed jihočeského venkova vám LOKALOVE.CZ chtějí umožnit báječnou dovolenou dokonalou do posledního sousta. Osobně pro vás objevují skvělou lokální zeleninu a ovoce, vejce, mléčné výrobky nebo třeba maso od místních farmářů a pěstitelů a výběr těch nejlepších pečlivě a s láskou skládají do beden. Podle příležitosti a chuti si vyberete bednu a my vám ji dodáme až na váš stůl. Jíst dobře a lokálně a k tomu podpořit poctivé producenty z blízkého okolí nikdy nebylo tak jednoduché!